неділя, 27 січня 2013 р.

Долги отдают только трусы

Російський "Газпром" рахунком на 7 мільярдів доларів надає нам можливість наочно побачити втілення всесвітньовідомої донецької приказки.
Новина вже гуляє інтернетом під звичними гаслами "Юлька варовка" та "Папєрєдніки оставілі нам долгі".
Стосовно "папєрєдніков" - ніхто не чув, скільки дали Дубині? Тобто людині, яка і підписала контракт між "Нафтогазом" і "Газпромом".
Що, навіть до суду не запрошували? А чому, не знаєте?
Вважається, що на Дубині провини нема - просто не розібрався, від кого директива на підписання угоди. Ну тупуватий, що поробиш, а тут папір, а там печатка... Доказом слабеньких розумових здібностей є хоча б історія часів його віце-прем'єрства - якось назбирав на держслужбі на подарунок Кучмі... Явна ознака дебільності. Правда, екс-голова Митної служби Макаренко теж не розібрався, що за документ на розмитнення газу йому принесли - і отримав чотири роки умовно. Бо то був газ Фірташа, а подарунків митар нікому не робив. Хоча Владік Каськів нещодавно теж не розібрався, хто що понапідписував - і був жорстоко покараний. Доганою! Бо у нас правова держава і уряд проффесіоналів. Чи йому ще не оголосили догану?
Стан справи Дубини є одним з багатьох доказів політичних причин ув'язнення Тимошенко. Адже якщо користуватись звичайною логікою, то, викривши Тимошенко, слід було покарати і всіх виконавців її злочинного плану (от тільки не треба про тиск на підлеглих - кожен має право піти у відставку, аби не сісти у тюрму за виконання злочинного наказу - хоч голова "Нафтогазу", хоч охоронець "Каравану"). Після цього, або одночасно з цим, треба було починати тяганину у Стокгольмському суді стосовно самого контракту - доводячи, що його уклали протизаконно.
За три роки можна було б щось і відсудити - Європа доводить наочно. Те, що цього не робили - ще один доказ політичного замовлення ув'язнення Тимошенко.
У параноїдальному запалі закопати ЮВТ, донецькі проффесіонали ще намалювали - якби собі! нам! - борг ЄЕСУ перед Міноборони Росії. І повідомили світу, що почали його сплачувати.
Після цього тільки дурень не виставив би рахунок до сплати. Як кажуть у Горках, "грех лоха не кинуть".
Якщо пацани визнають документом папірець, намальований мало що не на коліні (я про "гарантії" Лазаренка, а не про лист МО РФ), то чому б не нарубати ще капусти - якраз і справжній документ існує...
І не треба об'єднувати нас у праведному гніві - мовляв Росія злякалась нашої потужної ходи у бік Брюсселя і брязкоту обсадних труб на Юзівській площині, але клята Тимошенко так сплутала нас москальскими кайданами, що крім як у бік Барнаулу нам і дороги нема.
Це рахунок Москви "всім нам - і кожному з нас" за те, що допустили до влади бандитів, нездатних порахувати навіть до двох. Рахунок тим, хто був за, хто проти, і хто взагалі ні за кого не був.
Кожен тепер має можливість недорого - лишень за 155 баксів з носа - подивитись як саме сміливі не повертають борги.
На жаль, це шоу буде невеселим для нас, пересічних громадян України.