неділя, 31 березня 2013 р.

Стабільність існує!

Двічі за добу вразив мене ерудицією товариш Вілкул. Є у нас такий віце прем'єр - його останнім часом використовують як говорячу голову з широкого кола питань - від баскетболу до очистки каналізації. Піонер (судячи з віку, комсомольскої кар'єри у нього не було) радо демонструє метал у голосі, на відміну від старших товаришів - віце-прем'єрів Бойка та Грищенка, які твердо дотримуються принципу "не питали - не кажи, а запитають - все одно не кажи".
По-перше, Вілкул зробив відкриття в області сучасної патріотично-православної металургії: сплав міді з залізом. Досі вважалось, що це практично неможливо: погано вони розчиняються один у одному. Але, якщо є велика ціль, то сучасного манагера ніяка евтектика не зупинить. А ціль є: треба відлити великого дзвона, бо без його ані інвестицій, ані рехворм. Ну і піонерам  з комсольцями корисна справа - збирати залізні осколки та латунні гільзи. І місця є, де цього добра багато. Все ліпше, ніж волати на вулицях "Банду геть!"
По-друге, Вілкул оголосив про перемогу харьківської науки над буржуйською: створено ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ котел з коефіцієнтом корисної дії 98%! Після цієї новини я зобов'язаний видалити з комп'ютера та власної голови файли із відомостями про італійські та німецькі котли із таким ККД, які використовував ще п'ять років тому. Не було такого, ввели в оману кляті запроданці-комерсанти та інженери-врєдітєлі, які продавали та встановлювали це устаткування, що СЕРІЙНО виробляється. Раз Вілкул каже - харьківський набагато кращий за закордонні, то як може бути інакше?

Про високий рівень знань старперів старих проффесіоналів, особливо в енергетиці, писав не одноразово  - тут і тут наприклад.
Час іде, і до кабміну підтягуються молоді, сучасні кадри. Рівень знань, який вони демонструють, не залишає сумнівів: вони нічим не гірші за папєрєдніков.
Отже, стабільність дійсно існує!