субота, 11 січня 2014 р.

Аріфметіка, мля!!!

Около часа 30 активистов танцевали с радужными флагами частники флешмоба в защиту прав сексуальных меньшинств, собравшиеся на Бессарабской площади в Киеве, не смогли пройти на Крещатик – их не пустила майдановская охрана...Источник:Новости Facenews-http://www.facenews.ua/news/2014/185300/

50 противників Євромайдану спробували розібрати барикаду біля ЦУМу...

Де це було? Як я, знаходячись на Хрещатику, цього натовпу не побачив?
Стосовно тих, з трьома райдужними прапорами - їх дійсно було не більше 30 - більше б не влізло до автобусу, яким їх привезли. І відвезли. Після того, як вони навіть не спробували вийти на Хрещатик, не виправдавши надій кількох телеканалів. 
Весело було спостерігати, як хлопчики з важкими телекамерами спочатку побігли у напрямку барикади, а потім бігцем повертались,  дізнавшись, що блазні замість Майдану пішли до автобусу, що очікував за Бесарабським ринком. Охорони там і не було - кілька передових спостерігачів.
А прибиральників Євромайдану (чомусь без пил, заступів, віників, бульдозерів, беркуту і іншого реманенту для прибирання) було просто менше, ніж провокаторів. Ці прошли повз мене (шлях їм я принципово не звільнив). Хто хоче - порахуйте.

Источник:Новости Facenews-http://www.facenews.ua/news/2014/185300/