пʼятниця, 24 січня 2014 р.

Останній кадр

Засновник ЧК Дзержинський щиро любив дітей, і особисто розстрілював людей.
Керівник СС Гіммлер щиро любив дітей, і втратив свідомість під час візиту до концтабору.
На жаль, ці люди не могли віддати усе своє життя час тим, кого любили. Важка та відповідальна справа розбудови ідеального суспільства вимагала займатись ще й державними справами.
Створювати та розбудовувати правоохоронні органи і підтримувати їх високу боєздатність та ідейно-політичний рівень...
Розробляти, сприяти затвердженню та впроваджувати у життя суворі, але справедливі закони, які сприяють згуртуванню народу навколо лідера країни задля досягнення високої мети — побудови ідеального суспільства.
Кінець кінцем, опікуватись створенням достатньої кількості тюрем та концтаборів, аби поодинокі екстремісти та радикали не заважали народу гуртуватись навколо.
Нам невідомо, чи дуже любить Захарченко дітей. Ми не дізнаємось про це  і багато іншого з його автобіографії, бо він її ніколи не напише — дарма, що не тільки генерал, а й колишній журналіст. А в протоколах слідства і вироках суду такі деталі лишають поза увагою.
Наразі можна сказати, що Захарченко дуже любить свою роботу і своїх підлеглих. Він щорічно добивається збільшення бюджету відомства. Він піклується про добре оснащення міліціянтів — шоломами та бронежилетами, кийками та вогнепальною зброєю, сльозогінним газом і гранатами, водометами та сучасними автомобілями.
Він наполегливо працює над підтриманням морального духу та політичною освітою міліціянтів — і це йому вдається. Як і у благословенні радянські роки, нині на теренах України небезпечно ходити з жовто-блакитними стрічками та розмовляти українською.
Плідна робота Захарченка, неодноразово відзначена високими військовими званнями та державними нагородами, неабияк сприяє підвищенню престижу українських правоохоронців в очах нинішньої влади.
Маленьким непорозумінням лишається хибне уявлення українських громадян про славних захисників правопорядку. Втім, виправити його неважко — ще минулого року Захарченко вирішив, що для цього достатньо зняти телесеріал про міліцію http://www.pravda.com.ua/news/2013/05/2/6989322/. У сусідній країні таких серіалів достобіса — і народ свою поліцію любить.
Матеріалу для серіалу зафільмовано достатньо. 29-го листопада, 1-го та 11-го грудня, 19-го, 20-го, 21-го, 22-го, 23-го січня...
Лишилось лише зробити останній кадр. Де написано:
Кінець