неділя, 4 листопада 2012 р.

Де Янукович, питаєте? Там, де був Брежнєв восени 1982.

- Де Янукович? - запитує Гриценко.
- Я вимагаю від президента втрутитись! - закликає Кличко.
Не має сенсу шукати і звертатись. Його не має на цьому світі.
Той, хто був вже дорослим у 1982 році, мусить пам'ятати, що неадекватність Брежнєва була помітна не зважаючи на професійність совєцького телебачення. Навіть ми - десятикласники провінційної української школи - розуміли, що генсек уже знаходиться в іншому світі. Країною керувала зграя наближених до тіла, яке уособлювало верховну владу і мало право підпису.
Те саме ми бачимо зараз. Про це попереджав Юрій Луценко ще три роки тому - небезпечний не Янукович, він у цьому кодлі як Брежнев, небезпечні ненажерливі вовки, які зібрались біля нього.
Саме вони фальшують зараз вибори - бо пообіцяли овочу:
1. Отримати 300 голосів для внесення змін у Конституцію.
2. Забезпечити більшість лише за рахунок ригів, аби не витрачатись на вирішення питань, що вирішуються 226 голосами.
29-го жовтня овочу доповіли, що все гаразд - відсоток високий, мажоритарщиків-ригів вистачає, і гарант, промуркотівши нам щось про чудові вибори, які відбулись,  відлетів до своєї країни мрій - пеньочки, лазня, ліжко поруч з бджолами...
А пацани побачили, що проблеми набагато серйозніші. Що вимальовуються принизливі 29,99% по багатомандатному округу. Що не вистачає своїх мажоритарників. Що Київ програно дощенту. Що "Свобода" форсувала Дніпро. Що на 132-му окрузі прорвано колишнє червоне, а тепер синякське кільце України.
І не треба вважати, що їх схвилювали причини власної непопулярності. Їхній дах зірвало з однієї причини: "лідер" дізнається про правду - і тоді п***дець.
Бо овоч, як і Брежнєв навіть восени 1982 року, має право карати.
Але навіть якщо хтось першим здасть заклятого однопартійця, який посягнув на святе - збрехав "лідєру"! - лишається у небезпеці, бо теж не виконав обіцяного. І той, кого поведуть на кару, ще встигне вигукнути правду про стукача.
Саме тому вони вже не звертають уваги ані на нас, ані на Європу - їм треба втримати хоч якийсь пристойний відсоток і затягнути мажоритарщиків будь якою ціною.
Тому не шукайте Януковича.
Йому не передадуть ваші запитання і вимоги.
Тому, що ніхто не ризикне порушити його комфорт.
Як Брежнєву восени 1982-го.